Angajăm Business Intelligence Analyst in
Angajăm Business Intelligence Analyst in Timisoara!

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Ce iti oferim?

- Oportunitatea dе a lucra intr-o retea dе retail modern cu capital strain;
- Training profesional - vei beneficia dе training dе specialitate intern si extern pentru a te dezvolta continuu, dar vei beneficia si dе suport in perioada dе proba;
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar, dinamic, modern, cu echipamente adecvate (laptop, telefon mobil);
- Program flexibil;
- Oportunitatea dе a lucra cu manageri dе top si dе a vorbi engleza zilnic;
- Posibilitatea dе a te dezvolta profesional si personal;
- Posibilitati reale dе promovare.

Responsabilitati:

- Vei cerceta si evalua noi tendinte in dezvoltarea tehnologica si evolutia cerintelor mediului de afaceri;
- Vei prezenta si vei face propuneri de solutii tehnice alternative in proiectarea si dezvoltarea sistemelor;
- Vei alinia propunerile de modificare/ evolutie cu arhitectul de solutii Business Intelligence;
- Vei verifica si vei valida solutiile de implementare tehnica, documentatia tehnica aferenta si livrabilele tehnice necesare pentru etapele de dezvoltare si testare;
- Vei verifica procesul de dezvoltare astfel incat rezultatul acestuia sa fie conform cu specificatiile tehnice;
- Vei cerceta si vei face identificare de solutii de validare a consistentei informatiei stocate si raportate, precum si in calificarea defectelor de data quality identificate.

Daca ai:

– experienta in analiza de sistem: modelare date, descriere fluxuri si procese de business,
– experienta cu sisteme de raportare si business intelligence,
– cunostinte de business in domeniul financiar-bancar si retail alimentar (reprezinta avantaj),
– capacitate de analiza si sinteza, in procesul de clarificare a cerintelor si fluxurilor solicitate de client,
– capacitate de organizare a propriilor activitati, pentru asigurarea unui raspuns rapid si prompt la solicitari.

Aplica cu incredere!

Trimite CV

Trebuie aleasa o regiune!
Trebuie ales un post disponibil pentru care doriti sa trimiteti CV!
Trebuie completat numele!
Trebuie completat prenumele!
Trebuie completata adresa de email!
Trebuie completat numarul de telefon!
Incarca un CV:
(* max.: 5MB, doar fisiere DOC sau PDF )
Va rugam incarcati un CV!!
Pentru a continua este necesar acordul cu termenii si conditiile Profi.
Pentru a continua este necesar acordul cu politica de confidentialitate Profi.

Casuta cu sugestii

Daca aveti sugestii, propuneri, intrebari, va rugam sa completati campurile de mai jos. Emailul dumneavoastra va ajunge la departamentul abilitat sa va raspunda!
Va multumim!